TAHİR SARIKAYA YÜREĞİR DE

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Beyaz Tv’de ”Uyan Türkiyem” adlı programı sunan Gazeteci Tahir Sarıkaya’ı Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi’nde vatandaşlarla buluşturacak.

Sosyal ve Kültürel Belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyen Başkan Çelikcan daha önce’de konusunda uzman Güvenlik Uzmanı Mete Yarar, Tarihçi İlber Ortaylı ve Gazeteci Yazar Abdurrahman  Dilipak’ı  Yüreğir’de ağırlamıştı.

Salı günü saat 14.00’de Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi’nde vatandaşlarla bir araya gelecek olan Tahir Sarıkaya’yı dinlemek üzere vatandaşları davet eden Başkan Çelikcan ”Farklı kesimlerden insanları Yüreğir’e getirerek vatandaşlarımızla buluşturuyoruz.  Kültür merkezimiz hizmete açıldıktan sonra bu tür etkinlikleri daha kolay yapıyoruz. Vatandaşlarımız başka bir yere gitmek zorunda kalmadan buradaki etkinliklere katılabiliyorlar. Kültür Merkezinin hizmete açılmasıyla birlikte sosyal ve kültürel etkinlikleri daha fazla yapabiliyoruz.” dedi.

TAHİR SARIKAYA YÜREĞİR’DEN UYAN TÜRKİYEM DİYECEK

Ekranların sevilen yüzü Tahir Sarıkaya’nın Yüreğir’den ‘Uyan Türkiyem’ diyeceğini belirten Başkan Çelikcan farklı görüş ve farklı mesleklerden ve konusunda en iyi insanları Yüreğir’e getirmeye devam edeceklerini belirtti.