taziye Arşivi

Kılıçdaroğlu: ‘Bir evlat daha kaybetmeye tahammülümüz yok’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şemdinli’de teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Uzman Çavuş Ziya Sarpkaya’nın ailesine sabırlar dileyerek, “Bir evlat daha kaybetmeye tahammülümüz kalmadı. Gereken önlemlerin bir an önce alınıp, ulusal güvenliğimizin sağlanmasını diliyorum” dedi.

TSK’dan Binbaşı Kulaksız için taziye mesajı

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), bölücü terör örgütü mensubu teröristler tarafından Muş’un Malazgirt ilçesinde uğradığı saldırı sonucu şehit olan Binbaşı Arslan Kulaksız için taziye mesajı yayımladı.

Erdoğan’dan Japonya Başbakanı Abe’ye taziye

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japon rehinelerin DEAŞ tarafından öldürülmesi nedeniyle Japonya Başbakanı Abe’yi telefonla arayarak taziyelerini iletti. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Japonya Başbakanı Şinzo Abe ile yaptığı telefon görüşmesinde, terör örgütü DEAŞ’ın gazeteci olan ikinci Japon rehineyi de infaz etmesinden derin üzüntü duyduğunu belirterek, öldürülenlerin aileleri başta olmak üzere tüm Japon halkına başsağlığı dileğinde

Uludağ’a taziye ziyaretleri sürüyor

ÇÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ünsal Bulut, geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden Sarıçam Belediye Başkan Bilal Uludağ’a taziye ziyaretinde bulundu. Başkan Bilal Uludağ’ı makamında ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, iadeyi ziyaret için geldiğini belirterek aynı zamanda taziyelerini de bildirdi. Başkan Bilal Uludağ’a Rektör Kibar’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çukurova

Kılıçdaroğlu taziyede

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden Balyoz Davası hükümlüsü Kurmay Albay Murat Özenalp’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Yukarı