mesaj Arşivi

Kılıçdaroğlu: ‘Bir evlat daha kaybetmeye tahammülümüz yok’

Kılıçdaroğlu: ‘Bir evlat daha kaybetmeye tahammülümüz yok’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şemdinli’de teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Uzman Çavuş Ziya Sarpkaya’nın ailesine sabırlar dileyerek, “Bir evlat daha kaybetmeye tahammülümüz kalmadı. Gereken önlemlerin bir an önce alınıp, ulusal güvenliğimizin sağlanmasını diliyorum” dedi.

Vali Büyük: Toplumun en büyük düşmanı cehalet, cehaletin düşmanı öğretmendir

Adana Vali Mustafa Büyük, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.  Vali Büyük, yayınladığı mesajde şu ifadelere yer verdi: “Sevgili Öğretmenler; Bilindiği üzere çocuklarımız ve gençlerimiz aynı zamanda, yarınlarımız ve geleceğimizdir. Geleceğimizi şekillendirecek olan çocuklarımızın, bilim ve teknoloji çağı olarak tanımlanan günümüzde,  her açıdan bilgili ve donanımlı bir şekilde yetiştirilmesi ancak ve ancak eğitim

Vali Mustafa Büyük’ün Gaziler Günü Mesajı

Adana Valisi Mustafa Büyük, “Milletimizin göz bebeği olan şehit yakınlarımızı ve gazilerimizi toplumsal hayatta her zaman baş tacı ederek, layık oldukları saygı ve sevgiyi eksiksiz göstermemiz gerekmektedir” dedi. ali Büyük, Gaziler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından 19 Eylül 1921 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk’e “Mareşal Rütbesi” ile “Gazilik” unvanının verildiği günün 93.

Yukarı