Neden Evde Arıtılmış Su?

Ortalama bir insan vücudunun %66’sı sudur. Su insan vücudu için önemli bir gereksinimdir. Fiziksel ve zihinsel işlevlere katkı yaparak vücut ısının düzenlemesinde önemli rol oynar. Yetişkin bir insan kilo ve boy, fiziksel aktivite, bulunulan iklim gibi faktörlere bağlı olarak her gün yaklaşık 2 ila 3 litre arası su içmelidir. Evinize ulaşıncaya kadar su uzun bir yol kateder ve bu yol boyunca kimyasal ve biyolojik olarak kirlenir.

Tadı daha güzel, temiz ve güvenli su için reverse osmosis (ters osmoz) su arıtma cihazları sudaki kirletici maddeleri giderir, içimi kolay, berrak, alkali suyu size ve ailenize sunar.

Özellik ve faydaları:

  • Şehir suyunda bulunan kötü tadı ve kokuyu gideren kaliteli yüksek kapasiteli filtreler.
  • Yüksek oranda kir tutma kapasitesi.
  • NSF standartlarında metal su depolama tankı.
  • İçme suyunda mükemmel tad, kullandığınızda çay, kahve ve yemeklerinizi lezzetlendirir.
  • Pet şişe veya damacana suyuna göre daha hesaplı ve çevreye duyarlı su elde etme

Reverse Osmosis (Ters Ozmos) Su Arıtma Teknolojisi

reverse osmosis su arıtma sistemiReverse osmosis su arıtma sistemiRO (ters ozmos), son yıllarda, suyun içerisinde bulunan istenmeyen minerallerin, özellikle tuzlu su arıtımında daha eski yöntemler olan distilasyon ve deiyonizasyona alternatif olarak çıkan oldukça yeni bir su arıtma teknolojisidir. RO, benzeri teknolojilerle karşılaştırıldığında nisbeten basittir ve bir membran teknolojisidir.

Adana Press - Adana'nın haber merkezi...

YORUM GÖNDER

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.Yorumlardan doğacak her türlü hukuki ve adli vakalar kişiyi bağlar, web sitemiz bundan sorumlu değildir. Yorum yapan okurlarımız bu şartları kabul etmiş sayılırlar.


264 kez görüntülendi

Yukarı