İtfaiye Daire Başkanı Alpman’a plaket

Ceyhan Meslek Yüksek Okulu tarafından Adana Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Gazi İlbarshan Alpman’a okula katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

Çukurova Üniversitesi Ceyhan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Hüseyin Akıllı, okulda sivil savunma derslerinde Adana Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Alpman’ın ve ekibinin çok büyük katkısı olduğunu söyledi. Akıllı bu katkılardan dolayı Alpman’a teşekkür plaketi vermek istediklerini belirtti.

Özellikle deprem konusunda çok yardım aldıklarını belirten Akıllı, Alpman’a plaket verdi. Alpman ise doğal afetlerde can kaybını en aza indirmek için gençlerin eğitilmesinin görev olduğunu ifade ederek, plaket için teşekkür etti.

Kaynak: haberler com

Adana Press - Adana'nın haber merkezi...

Benzer Haberler

YORUM GÖNDER

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.Yorumlardan doğacak her türlü hukuki ve adli vakalar kişiyi bağlar, web sitemiz bundan sorumlu değildir. Yorum yapan okurlarımız bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


602 kez görüntülendi

Yukarı