Aladağ Belediyesi’nin köprü genişletme ve yol çalışmaları devam ediyor

Aladağ Belediyesi çalışmalarına hızlı şekilde devam ediyor. Çalışmalarına kısa bir süre önce başlanılan Akören Mahallesi ile Akpınar Çarkıpare mevkileri arasında bulunan köprünün genişletme çalışmalarını Aladağ Belediyesi’nce kısa bir zaman içerisinde tamamlandı. Burada yer alan köprü 8 metre genişletildi. Genişletilen ve araç trafiğine açılan köprü çalışmalarını Belediye Başkanı Mustafa Akgedik yerinde inceledi.

Bölge halkı Aladağ Belediyesi’nin çalışmalarından memnun olduklarını, yerel seçimlerden sonraki 10 aylık dönemde Aladağ’da yapılan özellikle yeni yol ve köprülerle birlikte birçok sosyal faaliyetlerin yapılacak çalışmalarında göstergesi olduğunu ifade etti.

Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, bu bölgeye çok yakın olan Başpınar Mahallesi Çarkıpare Karabacak mevkiinde başlatılan yaklaşık 3 km yeni yol açma çalışmalarının da bitmek üzere olduğu ifade ederek “Yeni açılan yol çalışmaları yakından takip edip bölge halkı ile bir süre sohbet ediyoruz. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği bizim öncelikli hedefimiz, çalışmalarımız bunlarla sınırlı olmayacak, Aladağ için daha yapacak çok işlerimiz var” dedi.

Kaynak: haberler com

Adana Press - Adana'nın haber merkezi...

Benzer Haberler

YORUM GÖNDER

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.Yorumlardan doğacak her türlü hukuki ve adli vakalar kişiyi bağlar, web sitemiz bundan sorumlu değildir. Yorum yapan okurlarımız bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


664 kez görüntülendi

Yukarı